Op 1 maart is de indeling door de KNLTB van de voorjaarscompetitie bekend gemaakt.
Onder menu-item Competitie vind je informatie over onze competitie-teams.
26 teams doen mee aan de verschillende competities in de voorjaarscompetitie 2016
3 teams in de groene competitie
3 teams junioren
20 teams senioren
In totaal 149 spelers (exclusief eventuele invallers)
Je kunt via pagina's van de verschillende competitie via een een link zien wat het programma is en de stand van het betreffende team.
Aspiranten (groen)
Team: Isa Verschoor, Jente van Laarhoven, Lynn Denissen, Maud Joosten
Team: Anouk van Esch, Elke van Elderen, Benthe Wolfs, Meeke Ketelaars, Lotte van Dam
Team: Roy Kouwenberg, Olivier Verkooijen, Dorus van den Broek, Ymke Denissen, Willemijn Pauwels, Veerle Op 't Hoog
Junioren
Team: Inge van Gerven, Iris Mommers, Lodewijk Pauwels, Hanna van Zon, Rick van Zon, Pepijn Theeuwes
Team: Emma Swens, Lotte Verspeek, Gon Ligtvoet, Yanoe van Kerkoerle, Sanne van de Schoot,Anouk Mommers
Team: Fee Stevens, Pien Denissen, Susan Berkelmans, Maud Smolders, Pien Verspeek, Senne Denissen
Senioren
Team: Leontine van Spaendonck, Imke Denissen, Femke van Abeelen, Esther Jacobs, Erik Denissen, Marcel van den Aker, Peter van Kerkoerle
Team: Annelies van Helvoort, Maris Marissen, Nico van de Sande, Karin Ketelaars-Wouters
Team: Ard Burgers, Remco op 't Hoog, Niels van de Loo, Gos van de Wouw
Team: Ton Heystee, Ad van Heeswijk, Marthe Rijnen, Jan Vermeulen, Peter Spierenburg, Hans Denissen
Team: Dimitry van de Broek, John Verkooijen, Jan van Kerkoerle, Marc Derksen, John Rooijakkers, Rob van der Heijden
Team: Hein van der Wegen, Lucas Theeuwes, Eric Vlassak, René van Iersel, Henk Vermeer, Danny Pauwels
Team: Dennis Smetsers Frans Geerts, Peter Sebregts, Jan van Laarhoven
Team: John Ligtvoet, Peter van de Loo, Paul Roozen, Hans Verheyen, Niek Op 't Hoog
Team: Manon Lucas, Kim van der Aa, Evy Rijswijk, Simone Goossens, Anneke Denissen, Marisha de Pender
Team: Lotte Heijkants, Suzanne van den Boogaard, Carolien Geerts, Kelly van de Weijdeven, Birgit Paijmans, Lieke Cornelissen
Team: Nicole Doornenbal, Birgitte van Nuland, Desirée Peeters, Lucille Stevens, Claudia Theuns
Team: Ine Geerts, Yvonne Post, Marie-Jose den Otter, Lotte van Gils, Elly van Dal, Annie Hekker
Team: Esther Boogaers, Wilnita op 't Hoog, Monique Jansen, Linda van Tuijn, Ingrid van Kerkoerle, Inge Broers
Team: Helen de Wit, Maaike Ligtvoet, Angelique Ligtvoet, Karin Kouwenberg
Team: Patricia van Dijck, Dorien van Alphen, Fransis Marien, Claartje van Oers, Hanneke van Dijck, Esther Vriens
Team: Puck van Berlo, Inge Bouwmans, Sabine van der Burggen - de Laat, Wendy Denissen, Maartje van Dijk, Eefje de Kort, Lenneke Ketelaars
Team: Tanja van Trier, Noortje Habraken, Lieneke Sebregts-Verhoeven, Elke de Louw, Charlotte van Alphen, Esther van Wel-Jacobs, Kim van der Sande-Nouws
Team: Angelique Swens, Angeline Verspeek, Vicky van Zon, Marleen Mommers, Annetje Reineke, Brigitte van Velthoven, Mariken van Kuppeveld, Lian Kanters
Team: Chantal op 't Hoog, Marielle Wolfs, Brechtje van Laarhoven, Annie van Esch, Sandra Ketelaars, Alette van de Doelen, Marieke Verouden
Team: Chantal Schellekens,Hermien Berkelmans,Karin op 't Hoog, Louise van Elderen, Rianne Kruijssen, Ingrid Meuwissen
Wij wensen alle teams veel succes met de competitie